جستجو کردن

معرفی لحاف کرسی لایکو + بهترین قیمت خرید

لحاف کرسی لایکو یک نوع لحاف است که به طور اخص برای پوشاندن و آرامش بخشیدن به صندلی ها و کرسی ها طراحی شده است.

لحاف کرسی لایکو

لحاف کرسی لایکو این لحاف ها به دلیل ویژگی های خاصی که دارند، برای استفاده در منازل، دفاتر، رستوران ها و همچنین محیط های عمومی دیگر بسیار مناسب هستند.

لحاف کرسی لایکو معمولا از جنس های نرم و مقاومی تهیه می شود، از جمله مواد مورد استفاده در ساخت لحاف کرسی می توان به پارچه های مختلف اشاره کرد، از جمله پلی استر، نایلون و پشم است.

علاوه بر اینکه به صندلی یا کرسی شما زیبایی و شکوه می بخشد، از نظر عملکردی نیز بسیار مفید است، این لحاف ها به دلیل طراحی خاص خود، به شما کمک می کنند تا از گرمایی بیشتری برخوردار شوید.

همچنین می تواند به عنوان یک پوشش محافظ برای صندلی عمل کند و از فرسودگی و خرابی زودرس آن جلوگیری کند.

مشخصات لحاف کرسی لایکو

مشخصات لحاف کرسی لایکو لحاف کرسی معمولا دارای لایه های مختلفی است که به آن انعطاف پذیری و کیفیت بیشتری می بخشد، لایه های داخلی لحاف معمولا از پارچه نرم و پرز نمیباشد تا از ایجاد حساسیت پوستی جلوگیری کند.

لایه های بیرونی لحاف معمولا از پارچه های مقاوم در برابر لکه و ضربه ساخته شده اند تا از آسیب دیدگی و فرسودگی جلوگیری کنند و علاوه بر این، برخی از لحاف های کرسی دارای پارچه های ضد آب هستند.

اگر در ساخت ان از پارچه ضد اب استفاده شده باشد در مقابل رطوبت و نفوذ اب بسیار مقاوم است که به همین دلیل زود دچار پوسیدگی نمیشود و سریع هم خراب نمیشود.

خرید لحاف کرسی لایکو

خرید لحاف کرسی لایکو در هنگام خرید لحاف کرسی لایکو به جنس ان توجه زیادی داشته باشید، دقت کنید که از جنس خوب و کیفیت مرغوبی ساخته شده باشد تا زود خراب نشود و هنگام استفاده باعث نارضایتی شما نشود.

قبل از خرید لحاف کرسی اندازه شیئ و یا مکانی را که میخواهید از این محصول در انجا استفاده کنید را اندازه بگیرید، تا اینکه برای مکان و شیئ مورد نظر شما کاملا اندازه باشد و بتوانید به راحتی استفاده کنید.

در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود هستند؛ انتخاب طرح و رنگی که با دکوراسیون داخلی اتاقتان سازگار است، می‌تواند به ظاهر کلی اتاق شما کمک کند.

حتما توجه داشته باشید که محصول انتخابی شما اگر قصد شستشوی ان را دارید؛ دارای قابلیت شستشو باشد تا بعدا دچار مشکل نشوید.

قیمت لحاف کرسی لایکو + خرید و فروش

قیمت لحاف کرسی لایکو + خرید و فروش قیمت لحاف کرسی لایکو معمولا بستگی به عواملی مانند اندازه، جنس و کیفیت دارد؛ اما در حالت کلی، قیمت این لحاف با توجه به کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد، معمولا بالاتر از لحاف های معمولی است.

عامل دیگری که باعث افزایش یا کاهش قیمت این محصول میشود نوع بسته بندی و امکاناتی که ممکن است داشته باشد دارد که به همین دلیل تحت چنین عواملی قیمت ان افزایش یا کاهش می یابد.

با توجه به اطلاعاتی که به شما داده شد و عوامل مختلفی که گفته شد قیمت تقریبی که برای این محصول می توان در نظر گرفت تقریبا بین 250 هزار تومان تا 350 هزار تومان است.

اگر قصد نهایی کردن خرید خود را دارید و میخواهید قیمت دقیق را داشته باشید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *